22 січня 2021 року керівниця Офісу Національної інвестиційної Ради Ольга Магалецька взяла участь у публічному обговоренні проекту Національної економічної стратегії-2030 під головуванням Прем’єр-Міністра України Дениса Шмигаля.

Один день до Нового року!

Давайте згадаємо те, чим запам'ятався рік, що минає. Знакові угоди, нові закони, які покращують інвестиційний клімат, багато жвавих дискусій та зустрічей.

Ми щиро дякуємо всім партнерам, бізнес-спільноті та компаніям-членам Національної інвестиційної ради за співпрацю та результати, яких ми всі разом досягли!

Готуємося зустрічати 2021 - рік, що точно має принести Україні більше історій успіху!

21 грудня 2020 року керівниця Офісу Національної інвестиційної Ради Ольга Магалецька взяла участь в онлайн-конференції керівників закордонних дипломатичних установ України у підсессії «Залучення інвестицій», організованою Міністерством закордонних справ України.

15 грудня 2020 року керівниця Офісу Національної інвестиційної Ради Ольга Магалецька взяла участь у дискусії Європейської Бізнес Асоціації «Інвестиції у 2021 році: Як пандемія вплинула на пріоритети інвесторів».

11 грудня 2020 року керівниця Офісу Національної інвестиційної Ради Ольга Магалецька взяла участь у 1-й щорічній міжнародній конференції "Україна: інвестиційна гавань в часи змін", яку організував урядовий Офіс із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest.

10 грудня 2020 року керівниця Офісу Національної інвестиційної Ради Ольга Магалецька взяла участь у 4-му щорічному українському інвестиційному роудшоу у панельній дискусії «Великобританія – Україна: Перспективи для торгівлі та інвестицій”.

9 грудня 2020 року керівниця Офісу Національної інвестиційної Ради Ольга Магалецька взяла участь у зустрічі заступника керівника Офісу Президента України Юлії Ковалів із Надзвичайним і Повноважним Послом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні пані Меліндою Сіммонс.

7 грудня 2020 року керівниця Офісу Національної інвестиційної Ради Ольга Магалецька взяла участь у експертній дискусії «Інвестиційна привабливість. Як перезавантажити ринок капіталу в Україні?», яку організував Центр Економічного Відновлення.

25 листопада 2020 року керівниця Офісу Національної інвестиційної Ради Ольга Магалецька взяла участь у дискусії «Інвестиції в Україну: ризики vs прибутки», яка відбулась в рамках проведення 2 сезону спецпроєкту #інсайтиКМЕФ.

24 листопада 2020 року керівниця Офісу Національної інвестиційної Ради Ольга Магалецька взяла участь в Українсько-Латвійському бізнес-форумі, організованому Торгово-Промисловою Палатою в Україні.

10 листопада 2020 року керівниця Офісу Національної інвестиційної Ради Ольга Магалецька взяла участь в онлайн-бізнес-конференції «Перспективи співпраці: Україна-Канада», організованою Торгово-Промисловою Палатою в Україні, Генеральним консульством України в Едмонтоні, Посольством України в Канаді, Торговою палатою Альберта-Україна та іншими партнерськими організаціями.

 1. Ольга Магалецька взяла участь у форумі Re:Open Zakarpattia
 2. Ольга Магалецька взяла участь у презентації Аудиту економіки та векторів Національної економічної стратегії України 2030
 3. Для розвитку титанової галузі в Україні є все необхідне - світові запаси, експертні фахівці, інновації, необхідна лише підтримка держави і чітка стратегія, - Ольга Магалецька
 4. Тільки спільними зусиллями і відкритим діалогом між бізнесом, владою та експертами ми можемо досягти позитивних зрушень та результатів, - Ольга Магалецька
 5. Ольга Магалецька взяла участь у нараді щодо розвитку підприємництва
 6. Ольга Магалецька взяла участь у засіданні робочої групи з розроблення Національної економічної стратегії до 2030 року
 7. Офіс Національної інвестиційної Ради вітає компанію ArcelorMittal із стартом побудови нової фабрики огрудкування
 8. Ольга Магалецька взяла участь у круглому столі з питань стимулювання та розвитку інвестиційної діяльності в Україні
 9. Ольга Магалецька взяла участь у обговоренні концепції реформування законодавства для IT-індустрії
 10. Представники Офісу Національної інвестиційної Ради взяли участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури
 11. Ольга Магалецька взяла участь у XII Міжнародному форумі «Польсько-українські дні бізнесу»
 12. Ольга Магалецька взяла участь у прес-конференції "Україна: які інвестиційні проекти повернуть Україну в поле зору іноземних інвесторів?"

Сторінка 1 із 4

© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine