4 серпня 2020 року керівниця Офісу Національної інвестиційної Ради Ольга Магалецька взяла участь у Kyiv Post CEO Breakfast.

Участь у заході взяли Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко, посол Канади в Україні Лариса Ґаладза, головний редактор Kyiv Post Браян Бонер, а також СЕО компаній DLA Piper, Shell, CITI, Johnson & Johnson Ukraine, Mars Ukraine, UMG Investments та інші.

Керівник Офісу Національної Інвестиційної Ради Ольга Магалецька привітала компанію KOSTAL із закладенням капсули будівництва другого заводу KOSTAL в Україні.

ТОВ «Костал Україна» є частиною групи KOSTAL, сімейної компанії з 100-річною історією, яка має виробничі заводи у 21 країні світу. У 2006 році компанія відкрила свій перший завод з виробництва автомобільної електроніки у м. Переяслав. За 14 років існування підприємство створило штат з висококваліфікованих працівників та зарекомендувало себе у якості надійного постачальника для відомих автомобільних компаній таких як FORD, VW, Daimler, BMW, Renault, Skoda, Seat, Porsche, Audi, Lamborghini.

Сьогодні, 24 липня 2020 року проведено урочисту церемонію закладання капсули з нагоди початку будівництва нового заводу з виробництва мехатронічних виробів ТОВ «Костал Україна». Очікується, що новий завод розпочне свою роботу у квітні 2021 року. Для реалізації проекту буде залучено 13 мільйонів євро інвестицій для будівництва заводу і ще 26 мільйонів для його оснащення необхідною технікою. Новий завод дозволить створити 900 робочих місць в області.

Ольга Магалецька вітає компанію KOSTAL із розширенням своїх потужностей в Україні та бажає успішної якнайшвидшої реалізації проекту.

«Компанія KOSTAL є зразковим інвестором в Україну починаючи з 2006 року. Компанія вже створила робочі місця для майже як 1 000 громадян України, і створить ще майже стільки ж із запуском нового заводу. Я рада, що Україна є однією із 21 країн світу, де KOSTAL має свої виробничі потужності, і що саме в Україні компанія побудує свій черговий завод. Я маю надію, що наша двостороння співпраця буде тільки розвиватись та розширюватись. Офіс Національної інвестиційної Ради зі своєї сторони буде всілякому цьому сприяти, надаючи всебічну підтримку», - зазначила керівник офісу.

Сьогодні, 26 червня 2020 року, у присутності Президента України Володимира Зеленського було підписано перший договір концесії морського порту в Україні. Концесійний договір було підписано між  Міністерство інфраструктури України, ДП «Адміністрація морських портів України», ТОВ «РИСОІЛ-ХЕРСОН» та ТОВ «ПРОЄКТНА КОМПАНІЯ РИСОІЛ-ХЕРСОН».

17 червня 2020 року керівник Офісу Національної інвестиційної Ради Ольга Магалецька зустрілась із керівником економічного відділу Посольства Франції в Україні паном Вінсентом Пренго.

Сторони обговорили питання двостороннього співробітництва між Францією та Україною, зокрема, реалізацію інвестиційних проектів в інфраструктурній, оборонній, медичній, переробній, агропромисловій та газовидобувній галузях.

12 червня 2020 року керівник Офісу Національної інвестиційної Ради Ольга Магалецька зустрілась із Надзвичайним і Повноважним Послом Італійської Республіки в Україні паном Давіде Ла Чечіліа та Головою економічного і комерційного департаменту Посольства пані Елеонорою Лопез.

Сторони обговорили питання двостороннього співробітництва між нашими державами, економічну ситуацію в обох країнах після пандемії COVID-19, а також потенційні інвестиційні проєкти в Україні.

11 червня 2020 року, керівник Офісу Національної інвестиційної Ради Ольга Магалецька взяла участь у вебінарі «Моніторинг OECD Енергетичної стратегії України на період до 2035 року», організованому OECD та Посольством Королівства Норвегія в Україні.

Учасники вебінару обговорили результати аналізу Енергетичної стратегії України до 2035 р., сильні та слабкі сторони чинної дорожньої карти, та рекомендації для державних органів щодо перегляду Енергетичної стратегії 2035 та Плану дій 2020.

Сьогодні, 10 червня 2020 року, керівник Офісу Національної інвестиційної Ради Ольга Магалецька взяла участь в онлайн-конференції "M&A в Україні: у вихорі змін", організованою юридичною фірмою AEQUO.

9 червня 2020 року керівник Офісу Національної інвестиційної Ради Ольга Магалецька взяла участь у Energy Club Meeting Online #10, організованим Energy Club Ukraine.

Учасники зустрічі обговорили стан вітчизняної газовидобувної галузі та стимули, які необхідні галузі сьогодні.

3 червня 2020 року керівник Офісу Національної інвестиційної Ради Ольга Магалецька взяла участь в он-лайн конференції EBRD Investment Council Conference 2020, яка проходила 2-3 червня 2020 року.

Багато компаній переймаються диверсифікацією ланцюгів поставок і потенційно розглядають Україну як один із варіантів, куди можливо перенести свої виробництва. Про це заявила керівник Офісу Національної інвестиційної Ради Ольга Магалецька під час участі в он-лайн конференції EBRD Investment Council Conference 2020, яка проходила 2-3 червня 2020 року.

Офіс Національної інвестиційної Ради провів аналіз секторів економіки України, які мають найбільші перспективи подальшого зростання та залучення іноземних інвестицій. Про це повідомила керівник Офісу Національної інвестиційної Ради Ольга Магалецька.

  1. Відкриття ринку землі позитивно вплине на інвестиційний клімат України в середньостроковій і довгостроковій перспективі, - Ольга Магалецька
  2. Для нас найголовніша цінність інвестицій не в їх сумах та кількості, а у створенні нових робочих місць, - Леван Варшаломідзе
  3. Офіс Національної інвестиційної Ради проводить секторальний аналіз різних галузей щоб зрозуміти, які сфери можуть бути привабливими для інвесторів у постпандемічний період, - Ольга Магалецька
  4. Національна інвестиційна рада докладає багато зусиль, щоб залучити інвесторів в енергетичний сектор України, - Ольга Магалецька
  5. Ольга Магалецька провела зустріч із представниками підприємств переробної промисловості
  6. Наша мета - допомогти залучити в Україну 50 млрд доларів інвестицій у найближчі роки, - Ольга Магалецька
  7. Ольга Магалецька виступила на 2020 Forecast Event

Сторінка 1 із 2

© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine