Секретар Національної інвестиційної ради при Президенті України Галина Янченко презентувала 6 інвестиційних проектів з агропереробки, які можуть бути цікавими інвесторам.
 

З метою залучення уваги світової бізнес-спільноти до нових інвестиційних можливостей України 29 вересня відбудеться міжнародний форум для презентації секторальних досліджень та інвестиційних проєктів. 

Національна інвестиційна рада при Президенті України продовжує серію круглих столів з бізнесом в регіонах, відповідна зустріч пройшла у Львові і була присвячена проблемам релокації бізнесу. 

Секретар Національної інвестиційної ради при Президенті України Галина Янченко презентувала реформу державно-приватного партнерства під час міжнародного Global Economic Impact Forum, який триває 21-22 липня 2022 року у Стамбулі.

21-22 липня 2022 року у Стамбулі стартує міжнародний Global Economic Impact Forum, присвячений питанням розширення торгівлі та інвестиціям в Україну.  

Національна інвестрада при Президенті почала серію круглих столів у регіонах для відвертого спілкування з бізнесом. Мета таких зустрічей – ідентифікувати найбільш гострі проблеми, викликані війною, та спільно з бізнесом знайти оптимальні рішення. 

У швейцарському місті Лугано завершилася дводенна конференція з відновлення України – Ukrainian Recovery Conference. Своїм аналізом двох днів форуму та чого чекати далі ділиться секретар Національної Інвестиційної Ради Галина Янченко, яка була на місці подій. 

30 червня 2022 року відбудеться Форум Економічного Спротиву, на якому обговорять плани по відновленню України після війни. Серед інших тем, запропонованих до розгляду: наскільки бізнес допомагає ЗСУ, як йому допомагає держава, як знайти гроші в умовах військового конфлікту.

Президент змінив склад Національної інвестиційної ради: Секретарем НІР призначено Галину Янченко

До персонального складу інвестради введено спікера парламенту Руслана Стефанчука, заступника голови Офісу президента Ростислава Шурму та народну депутатку Галину Янченко, яку призначено Секретарем Національної інвестиційної ради.

 1. Офіс Національної інвестиційної ради долучився до XV Щорічного Форуму з Корпоративного Права
 2. Розвиток IT-освіти є одним із пріоритетів задля зростання ІТ сектору в Україні
 3. Офіс Національної інвестиційної ради долучився до обговорення Дія City Meetup в рамках конференції ІТ Arena 2021
 4. Україна – унікальна держава. Ми маємо все для успішного розвитку та залучення інвестицій.
 5. Запрошуємо школярів 10-11 класів до «Талант Хаб»
 6. Офіс Національної інвестиційної ради взяв участь у конференції KHARKIV IT RESEARCH 2021
 7. Дія City – це про нові можливості для бізнесу та інвестиції у майбутньому. Ми хочемо, щоб ІТ галузь розвивалась та зростала ще більше, щоб приходили нові світові інвестори, венчурні фонди
 8. Дія City є важливим кроком у напрямку створення в Україні спеціального правового та податкового режиму, який дасть значний поштовх розвитку ІТ індустрії
 9. Національна стратегія збільшення прямих іноземних інвестицій в Україну: опубліковано повну версію документу
 10. Марина Федоренко взяла участь в експертній дискусії «Дія Сіті: що насправді прийняв Парламент 15 липня?»
 11. Ольга Магалецька взяла участь у вебінарі «Дія City: чого чекати бізнесу?»
 12. Презентовано Стратегію залучення прямих іноземних інвестицій в Україну

Сторінка 1 із 9

© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine