Бізнес просить Національний банк України розглянути можливість часткової лібералізації валютних обмежень. Це питання дуже хвилює українських експортерів.

5 квітня 2023 року народна депутатка, секретар Національної інвестиційної ради, голова Парламентської спецкомісії з питань захисту прав інвесторів Галина Янченко перебуватиме з робочим візитом у Черкаській області.

Проблема блокування податкових накладних ДПС все ще є системною, шкодить працюючому бізнесу та потребує змін до нормативної бази на рівні уряду. 

20-21 лютого 2023 року народна депутатка, секретар Національної інвестиційної ради, голова парламентської Спецкомісії з питань захисту прав інвесторів Галина Янченко перебуватиме з робочим візитом у Дніпрі та Кривому Розі.

 
У Харкові пройшла зустріч народної депутатки, секретаря Національної інвестради при Президенті України Галини Янченко з місцевим бізнесом. Обговорили найбільш гострі питання, з якими стикаються підприємці регіону.
 

8-9 лютого 2023 року народна депутатка, секретар Національної інвестиційної ради, голова парламентської ТСК з питань захисту прав інвесторів Галина Янченко перебуватиме з робочим візитом у Харкові та Полтаві.
 

Найбільші бізнес-асоціації в Україні звернулись до голови Верховної Ради Руслана Стефанчука, а також голови Комітету ВРУ з питань економічної політики Дмитра Наталухи із закликом якнайшвидше ухвалити законопроект №7508 про реформу ДПП.

Секретар Національної інвестиційної ради при Президенті України Галина Янченко презентувала 6 інвестиційних проектів з агропереробки, які можуть бути цікавими інвесторам.
 

З метою залучення уваги світової бізнес-спільноти до нових інвестиційних можливостей України 29 вересня відбудеться міжнародний форум для презентації секторальних досліджень та інвестиційних проєктів. 

Національна інвестиційна рада при Президенті України продовжує серію круглих столів з бізнесом в регіонах, відповідна зустріч пройшла у Львові і була присвячена проблемам релокації бізнесу. 

Секретар Національної інвестиційної ради при Президенті України Галина Янченко презентувала реформу державно-приватного партнерства під час міжнародного Global Economic Impact Forum, який триває 21-22 липня 2022 року у Стамбулі.

21-22 липня 2022 року у Стамбулі стартує міжнародний Global Economic Impact Forum, присвячений питанням розширення торгівлі та інвестиціям в Україну.  

 1. Галина Янченко: Національна інвестиційна рада допоможе бізнесу розібратись з наслідками війни
 2. Україна підписала заявку на вступ до OECP
 3. Галина Янченко: Національна інвестрада розробила реформу ДПП та закликає бізнес долучитись до відбудови країни
 4. В Україні 30 червня 2022 року провели форум Економічного спротиву
 5. Відновлення України після війни обговорять на Форумі Економічного Спротиву
 6. Президент Володимир Зеленський змінив склад Національної інвестиційної ради.
 7. Польща завжди була, є, і буде надійним політичним та економічним партнером України
 8. Офіс Національної інвестиційної ради долучився до XV Щорічного Форуму з Корпоративного Права
 9. Розвиток IT-освіти є одним із пріоритетів задля зростання ІТ сектору в Україні
 10. Офіс Національної інвестиційної ради долучився до обговорення Дія City Meetup в рамках конференції ІТ Arena 2021
 11. Україна – унікальна держава. Ми маємо все для успішного розвитку та залучення інвестицій.
 12. Запрошуємо школярів 10-11 класів до «Талант Хаб»

Сторінка 1 із 10

© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine