Ольга Магалецька провела онлайн-зустріч із компаніями-членами Американської торговельної палати

13 травня 2021 року керівниця Офісу Національної інвестиційної ради Ольга Магалецька провела онлайн зустріч із компаніями-членами Американської торговельної палати в Україні.

Під час зустрічі учасники обговорили інвестиційний та бізнес-клімат України, а також останні законодавчі ініціативи, які мають на меті залучити нові інвестиції у нашу державу.

Ольга Магалецька розказала учасникам про Закон №1116-ІХ «Про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями в Україні», які стимули він пропонує та які проекти підтримує, а також про те коли можлива реалізація перших інвестиційних проектів в рамках даного Закону.

Окрім того, особливу увагу під час зустрічі було приділено обговоренню останніх законодавчих ініціатив у сфері ІТ та діджиталізації, зокрема, законопроекту про Дія City. Керівниця Офісу розказала учасникам зустрічі про організаційні, правові та податкові умови функціонування режиму Дія City та відповіла на всі поставлені в ході дискусії питання.

Ольга Магалецька подякувала Американській торговельній палаті за запрошення і організацію такої зустрічі, та наголосила, що Офіс Національної інвестиційної ради зі своєї сторони завжди відкритий до співпраці та обговорення всіх проблемних питань і розробки пропозицій щодо їх вирішення.

© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine