Ольга Магалецька зустрілась із Надзвичайним і Повноважним Послом Бразилії в Україні паном Нортоном де Андраде Мелло Рапеста

14 травня 2021 року керівниця Офісу Національної інвестиційної ради Ольга Магалецька зустрілась із Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Бразилія в Україні паном Нортоном де Андраде Мелло Рапеста.

Сторони обговорили питання двостороннього співробітництва між Україною та Бразилією, потенційні інвестиційні проєкти, а також можливості для залучення бразильських інвестицій в Україну.

Ольга Магалецька привітала пана Посла із призначенням та побажала йому успішної каденції у нашій державі.

Керівниця Офісу також проінформувала пана Посла щодо інвестиційного та бізнес клімату України, а також про останні законодавчі ініціативи, які мають на меті залучити нові інвестиції у нашу державу. Зокрема, окрему увагу Ольга Магалецька приділила закону №1116-ІХ «Про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями в Україні», а також законопроекту про Дія City.

Зі свого боку, пан Нортон де Андраде Мелло Рапеста подякував Ользі Магалецькій за вичерпну інформацію та наголосив на важливості розвитку співробітництва між нашими країнами. Сторони домовились про подальшу співпрацю.

Керівниця Офісу подякувала пану Послу за всеохоплюючу підтримку України, та зазначила, що Офіс Національної інвестиційної Ради зі своєї сторони завжди відкритий до співробітництва і готовий всіляко сприяти у залученні нових інвестицій в Україну.

© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine