Ольга Магалецька взяла участь у ХІІІ Міжнародному форумі «Польсько-українські дні бізнесу»

20 травня 2021 року керівниця Офісу Національної інвестиційної ради Ольга Магалецька виступила спікером на ХІІІ Міжнародному форумі «Польсько-українські дні бізнесу».

Участь у заході також взяли Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, заступник держсекретаря в Міністерстві Розвитку, Праці та Технологій Польщі Роберт Томанек, заступник Міністра закордонних справ України Василь Боднар, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Польща Андрій Дещиця, заступник директора Департаменту економічного співробітництва Міністерства Закордонних Справ Польщі Конрад Павлік, Голова Ради підприємців при Президентові Польщі Піотр Вацховяк, Голова правління Асоціації українського бізнесу в Польщі Василь Раківненко.

Учасники форуму обговорили двосторонню співпрацю України та Польщі, підсумки 2020 року та перспективи для розвитку економічного співробітництва між нашими державами.

Ольга Магалецька подякувала організаторам форуму за запрошення та наголосила на важливості партнерства України із Польщею і розвитку двосторонньої співпраці.

Керівниця Офісу проінформувала учасників форуму про інвестиційний клімат України та про останні законодавчі ініціативи, які пропонуються Україною для їх збільшення.

«Україна робить все можливе аби покращити свій інвестиційний клімат та залучити нові інвестиції. Зокрема, в цьому році були прийняті такі законодавчі ініціативи як закон №1116-ІХ «Про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями в Україні», закон № 1365-IX, який розблоковує процес великої приватизації, а також триває процес над розробкою законодавства щодо стимулювання ІТ-індустрії. Прийняття цих законодавчих ініціатив дозволить вже наприкінці цього року-початку 2022 залучити нові інвестиції в Україну та поліпшити інвестиційний і бізнес клімат України», - зазначила Ольга Магалецька.

Керівниця Офісу розказала присутнім про закон №1116-ІХ «Про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями в Україні», які стимули він пропонує та коли можливе підписання перших договорів. Окрім того, Ольга Магалецька розказала повідомила про можливості участі потенційних інвесторів в аукціонах приватизації та про об’єкти які готуються Міністерством інфраструктури до концесії.

«Як ви бачите, можливостей для розширення співпраці і заходу інвесторів дуже багато. Тож, я закликаю польський бізнес уважно слідкувати за новинами і  інвестувати в Україну. Офіс Національної інвестиційної ради зі своєї сторони завжди готовий надати всебічну консультацію, підтримку та допомогу», -підкреслила Ольга Магалецька.

© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine