Ольга Магалецька зустрілась із представниками компанії Sumitomo Corporation

21 травня 2021 року керівниця Офісу Національної інвестиційної ради Ольга Магалецька зустрілась із представниками компанії Sumitomo Corporation.

Зустріч була присвячена представленню нового голови представництва компанії Sumitomo Corporation в Україні пана Ота Тору.

На зустрічі також були присутні колишній голова представництва компанії Sumitomo Corporation пан Ямамото Йосікі та менеджер з розвитку бізнес-проектів компанії Євген Литвиненко.

Пан Ямамото Йосікі подякував Офісу Національної інвестиційної ради за плідну співпрацю та сталу підтримку компанії в Україні.

У свою чергу, Ольга Магалецька висловила вдячність пану Ямамото Йосікі за його каденцію і роботу в Україні, та побажала подальших успіхів і нових досягнень.

Керівниця Офісу також привітала новопризначеного голову представництва в Україні пана Ота Тору із його призначенням та висловила сподівання на розвиток подальшої плідної співпраці. Вона наголосила, що Офіс Національної інвестиційної ради завжди відкритий до співробітництва і готовий всіляко підтримувати роботу компанії в Україні.

© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine