Ольга Магалецька відвідала тепличний комплекс «Асканія - Флора»

Керівниця Офісу Національної інвестиційної ради Ольга Магалецька відвідала тепличний комплекс «Асканія - Флора» у Київській області.
Сергій Жила, Генеральний директор ТОВ «Асканія Груп» показав Ользі Магалецькій весь процес вирощування квітів, розказав про новітні технології, які застосовує компанія, а також про майбутні інвестиційні проекти, які компанія має намір реалізувати.
 
Сторони обговорили можливість реалізації майбутніх інвестиційних проектів в рамках закону №1116-ІХ «Про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями в Україні».
 
Ольга Магалецька проінформувала представників компанії щодо стимулів, які пропонує закон №1116-ІХ, вимоги до майбутніх інвестиційних проектів, а також про те, коли можлива реалізація перших інвестиційних проектів в рамках даного закону.
 
Довідково:
Компанія «Асканія-Флора» була заснована в 2001 році. За 20 років активної роботи вона стала провідним виробником троянд у Європі і сьогодні займає понад 50% ринку зрізної троянди в Україні. Тепличний комплекс «Асканія-Флора» – це місто під склом, де понад 700 cпеціалістів вирощують понад 35 видів троянд. Сьогодні загальна площа теплиць складає 22,3 га. Троянди вирощуються на закритому ґрунті за новітньою голландською технологією з використанням комп’ютeризованої системи клімат-контролю.
 
 
 
 
© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine