Ольга Магалецька взяла участь у ІІ Українському Економічному Ренесанс Форумі

23 червня 2021 керівниця Офісу Національної інвестиційної ради Ольга Магалецька взяла участь у ІІ Українському Економічному Ренесанс Форумі, в панельній дискусії “Економіка України у світовому та євроатлантичному контексті”.

Учасники підбили підсумки минулого року, обговорили економічну ситуацію в Україні та світі, інвестиційний потенціал України, а також можливості для залучення нових інвестицій в нашу державу.

Спікерами у панельній дискусії виступили президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, президент Української кооперативної федерації Михайло Корилкевич, член Європарламенту та прем’єр-міністр Литви (1999 – 2000, 2008 – 2012) Андрюс Кубілюс, виконавчий директор Канадсько-Української Торгової Палати Емма Турос, народний депутат України VIII скликання Ганна Гопко.

Ольга Магалецька проінформувала учасників форуму про інвестиційний клімат України та зазначила, що попри всі складнощі минулого року, Україні вдалося уникнути катастрофічних наслідків і рівень ВВП знизився лише на 4%, що є одним з найкращих показників у світі: «Звісно, світова пандемія внесла свої корективи в інвестиційні плани багатьох компаній, але Україна все одно знаходиться на радарі інвесторів. І щоб залучити ще більше інвестицій, в Україні активно розробляються та приймаються нові законодавчі ініціативи. Це зокрема Президентський закон №1116-ІХ "Про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями в Україні" та законопроект щодо стимулювання розвитку ІТ-індустрії в Україні, так званий закон про Дія Сіті».

Ольга Магалецька проінформувала учасників форуму про деталі зазначених законодавчих ініціатив та наголосила, що вони мають заохотити потенційних інвесторів вкладати свої гроші саме в Україну, адже пропонують низку конкурентних  заохочувальних стимулів та переваг.

© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine