Ольга Магалецька взяла участь у вебінарі «Дія City: чого чекати бізнесу?»

21 липня 2021 року керівниця Офісу Національної інвестиційної ради Ольга Магалецька взяла участь у вебінарі «Дія City: чого чекати бізнесу?», організованого юридичною компанією Kinstellar.

Участь у дискусії також взяли Ірина Ніколаєвська, партнер практики M&A та корпоративного права ЮК Kinstellar та Ілля Свердлов, партнер податкової практики ЮК Kinstellar.

Учасники вебінару обговорили найбільш актуальні питання, пов’язані з впровадженням спеціального правового режиму для ІТ індустрії Дія City, а саме: текст рамкового закону №4303, питання отримання статусу резидента Дія City, гіг-контракти, податкові нововведення, запевнення, опціони, можливість застосування іноземного права і інші питання.

Ольга Магалецька зазначила, що метою проекту Дія City є створення в Україні потужного ІТ-хабу Центральної і Східної Європи: «За рахунок запровадження податкового режиму, що є більш привабливим, ніж ті, які вже існують у наших країнах-сусідах, а також імплементації в українське правове поле окремих інститутів англійського права та інших прогресивних інструментів, Україна зможе на високому рівні конкурувати за ІТ-бізнес, фахівців та інвесторів».

© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine