Марина Федоренко взяла участь в експертній дискусії «Дія Сіті: що насправді прийняв Парламент 15 липня?»

28 липня 2021 року проектний менеджер Офісу Національної інвестиційної ради Марина Федоренко взяла участь в експертній дискусії «Дія Сіті: що насправді прийняв Парламент 15 липня?», організованої комітетом АПУ з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету, а також Офісом Національної інвестиційної ради.

Участь у дискусії взяли голова IT-практики AEQUO Микита Полатайко, керівниця юридичного департаменту консорціуму Intecracy Group Анна Кухар, керівниця юридичного відділу UVOTEAM Валентина Кополович. Модерувала зустріч партнерка АО «Арцінгер» Катерина Олійник.

В рамках заходу юристи ІТ-компаній та інші учасники обговорили найбільш актуальні питання, пов’язані з впровадженням спеціального правового режиму для ІТ індустрії Дія City.

Марина Федоренко зазначила, що метою запровадження режиму Дія City є створення одних з найкращий у Східній Європі правових та податкових умов для ведення ІТ бізнесу.

«Створення такого режиму в Україні – це спроба зробити сталі та прозорі умови для росту і розвитку ІТ-індустрії, які будуть зрозумілими та комфортними для інвесторів та завдяки яким Україна зможе конкурувати із країнами - сусідами, де схожі режими та стимули для розвитку ІТ індустрії вже наявні. Вигідне оподаткування резидентів Дія City та залучених ними ІТ спеціалістів, запровадження GIG-контракту - нового інструменту, що поєднує гнучкість цивільно-правового договору та окремі соціальні гарантії для фахівців, імплементація окремих елементів англійського права у сферу корпоративних відносин - все це дасть поштовх до розвитку галузі та залучення нових інвестицій».

© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine