Дія City є важливим кроком у напрямку створення в Україні спеціального правового та податкового режиму, який дасть значний поштовх розвитку ІТ індустрії

31 серпня 2021 року Офіс Національної інвестиційної ради спільно з міжнародною юридичною фірмою CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang - Україна та Об’єднаною торгово-промисловою палатою - JCC організували вебінар “Дія City - ініціатива, що змінить ІТ індустрію України”.

Команда досвідчених експертів серед яких: Свен Хеннігер, партнер, Henniger Winkelmann Consulting (HWC LLC), Joint Chamber of Commerce – JCC, Ольга Белякова, партнер CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang  - Ukraine, а також Ольга Магалецька, голова Офісу Національної інвестиційної ради в Україні, поділилися своєю експертною думкою щодо основних цілей, переваг та очікуваних результатів від імплементації проекту Дія City, як з юридичної, так і з бізнесової  та політичної точки зору.

Онлайн дискусія охопила такі питання, як функціонування ІТ бізнесу в Україні сьогодні, а також основні переваги та дорожню карту реалізації проекту Дія City.

Ольга Магалецька заявила, що Дія City покликана стимулювати ІТ галузь та зростання інвестицій у інноваційний сектор: «Спеціальний режим Дія City враховує всі питання для комфортної роботи та розвитку ІТ бізнесу в Україні. Від запровадження такого режиму вигоду отримають усі: резиденти одержать спеціальну систему оподаткування, прозорість, гнучкі умови працевлаштування, гарантії захисту ІР, іноземні інвестиції та багато іншого. ІТ фахівці одержать конкурентний ринок, зростаючі зарплати та офіційне працевлаштування через гіг контракти. Інвестори отримають чіткі та прозорі умови. Тому, якщо IT -компанії мають намір розвивати та збільшувати свій бізнес, я щиро рекомендую приєднатися до Дія City ”.

© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine