Відновлення України після війни обговорять на Форумі Економічного Спротиву

30 червня 2022 року відбудеться Форум Економічного Спротиву, на якому обговорять плани по відновленню України після війни. Серед інших тем, запропонованих до розгляду: наскільки бізнес допомагає ЗСУ, як йому допомагає держава, як знайти гроші в умовах військового конфлікту.

Національна інвестиційна рада при Президенті України виступає співорганізатором заходу. До участі запрошені кращі українські та європейські експерти, економісти, представники уряду та міжнародних організацій.

Цього року форум пройде у онлайн форматі. О 18:00 до панельної дискусії з питань відбудови країни долучиться народна депутатка України Галина Янченко, секретар Національної інвестиційної ради при Президенті України.

“Наша перемога у війні неминуча, тож вже зараз треба думати про післявоєнне відновлення. А цього неможливо досягти без підтримки наших міжнародних партнерів та інвесторів. Вести перемовини потрібно вже як і розробляти гарантії для їхнього залучення. На Форумі Економічного Спротиву я буду говорити саме про це”, – наголошує Галина Янченко.

Нагадаємо, що за останніми даними, для повноцінної відбудови країни може знадобитися до $1 трлн.

Більше інформації про форум тут: https://www.facebook.com/investforumua

© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine