Офіс Національної інвестиційної ради радий підтримати ініціативу освітньої програми «Талант Хаб». Ініціатива «Талант Хаб» - це безкоштовна програма для талановитих та мотивованих школярів, які найближчий рік визначатимуться з фахом та хочуть отримати практичні знання і підтримку безпосередньо від людей, які вже досягли успіхів в Україні.

6 вересня проектний менеджер Офісу Національної інвестиційної ради Марина Федоренко взяла участь у прес-конференції «Вся правда про Дія City», організованій Торгово-промисловою палатою України.

31 серпня 2021 року Офіс Національної інвестиційної ради спільно з міжнародною юридичною фірмою CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang - Україна та Об’єднаною торгово-промисловою палатою - JCC організували вебінар “Дія City - ініціатива, що змінить ІТ індустрію України”.

28 липня 2021 року проектний менеджер Офісу Національної інвестиційної ради Марина Федоренко взяла участь в експертній дискусії «Дія Сіті: що насправді прийняв Парламент 15 липня?», організованої комітетом АПУ з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету, а також Офісом Національної інвестиційної ради.

15 липня 2021 року у Дипломатичній академії при МЗС України відбувся захід «Стратегічний діалог: залучення прямих іноземних інвестицій в Україну», в межах якого презентовано Стратегію залучення прямих іноземних інвестицій в Україну.

14 липня 2021 року Ольга Магалецька, керівниця Офісу Національної інвестиційної ради, взяла участь в Українському Енергетичному Форумі у панельній дискусії «Підвищення ролі міжнародного партнерства для розвитку сучасного енергетичного сектору».

 1. Ольга Магалецька взяла участь у ІІ Українському Економічному Ренесанс Форумі
 2. Ольга Магалецька взяла участь у вебінарі «Ринки капіталу України»
 3. Ольга Магалецька взяла участь в онлайн дзвінку з інвесторами автомобільної галузі
 4. Ольга Магалецька взяла участь у І Міжнародному інвестиційному форумі "Південна стратегія розвитку"
 5. Ольга Магалецька відвідала тепличний комплекс «Асканія - Флора»
 6. Ольга Магалецька зустрілась із представниками компанії Sumitomo Corporation
 7. Ольга Магалецька взяла участь у ХІІІ Міжнародному форумі «Польсько-українські дні бізнесу»
 8. Ольга Магалецька взяла участь у зустрічі лідерів фінансового та банківського ринку The Banking 50
 9. Ольга Магалецька зустрілась із Надзвичайним і Повноважним Послом Бразилії в Україні паном Нортоном де Андраде Мелло Рапеста
 10. Ольга Магалецька відвідала потужності виробництва компанії Кока-Кола
 11. Ольга Магалецька провела онлайн-зустріч із компаніями-членами Американської торговельної палати
 12. Я рада, що така всесвітньовідома компанія як «HEAD» обрала саме Україну для будівництва нового заводу, - Ольга Магалецька

Сторінка 1 із 8

© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine