Ольга Магалецька виступила на Українсько-Китайському Інвестиційному Форумі

9 вересня в он-лайн режимі керівниця Офісу Національної Інвестиційної Ради Ольга Магалецька виступила на Українсько-Китайському Інвестиційному Форумі, організованому Посольством України в КНР в рамках Китайської міжнародної виставки послуг, CIFTIS. Участь у форумі взяли представники Посольства України в КНР та великих китайських компаній.

Під час виступу Ольга Магалецька проінформувала представників китайського бізнесу про інвестиційні можливості в Україні, останні великі інвестиційні проєкти, а також законопроєкти, які вже прийняті Верховною Радою.

«Україна постійно покращує свій інвестиційний клімат та має чітку програму реформ. Зокрема Верховною Радою вже проголосовано такі законодавчі ініціативи як Закон про приватизацію, концесію, про захист прав власності, моніторинг фінансів, закон про деривативи і фінансові ринки, а також земельну реформу. Завдяки даним законодавчим ініціативам в Україні вже проведені перші успішні концесії, розпочато процес приватизації, що призведе до залучення мільярдних інвестицій», - зазначила Ольга Магалецька.

Окрему увагу під час виступу керівниця Офісу зупинила на законопроєкті «Про державну підтримку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями» та його превагах для майбутніх інвесторів.

Ольга Магалецька зауважила, що законопроєкт має на меті запровадження низки державних стимулів для українських та іноземних інвесторів і вже проголосований Парламентом у першому читанні. Керівниця Офісу проінформувала представників китайського бізнесу про ініціативи та переваги, який впроваджує даний законопроєкт.

Керівниця Офісу запросила китайських інвесторів інвестувати в Україну та запевнила, що Офіс Національної інвестиційної Ради зі своєї сторони буде всілякому цьому сприяти та надавати всебічну підтримку.

© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine