Ольга Магалецька взяла участь у прес-конференції "Україна: які інвестиційні проекти повернуть Україну в поле зору іноземних інвесторів?"

22 вересня 2020 року керівниця Офісу Національної інвестиційної Ради Ольга Магалецька взяла участь у прес-конференції "Україна: які інвестиційні проекти повернуть Україну в поле зору іноземних інвесторів?" організованою Офісом із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest.

Участь у прес-конференції взяли: Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов; Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко; заступник Керівника Офісу президента України Юлія Ковалів; голова Фонду державного майна України Дмитро Сенниченко; виконавчий директор UkraineInvest Сергій Цівкач.

В рамках заходу було презентовано перший інвестиційний гайд «UkraineInvest Guide» для іноземних інвесторів, що стане одним із основних джерел інформації про інвестиційні можливості в Україні. Презентований  гайд включає у себе аналітику та інвестиційні проєкти в агропромисловому комплексі, енергетиці, виробництві, ІТ, нерухомості та інфраструктурі. Він містить цільові інвестиційні програми, спрямовані на розвиток туризму, гірничодобувної промисловості, індустріальних парків, галузі поводження з відходами та імпортозаміщення, а також пріоритетні об’єкти приватизації.

Керівниця Офісу Національної інвестиційної Ради Ольга Магалецька привітала UkraineInvest із презентацією такого важливого інвестиційного гіду та зазначила, що наша країна багата на цікаві та перспективні активи, що безумовно приваблюють інвесторів, і які необхідно правильно реалізувати.

Вона також додала, що на разі задля покращення інвестиційного і бізнес-клімату розробляється низка законодавчих ініціатив, деякі з яких вже зареєстровані у Парламенті, зокрема, законопроєкт №3760 «Про державну підтримку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями». Ольга Магалецька розказала про переваги даного законопроєкту та підкреслила, що тільки спільними зусиллями та співпрацею можливо залучити додаткові інвестиції у країну.

Детальніше про інвестиційний гід на: ukraineinvest.gov.ua/uk/guide

© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine