Ольга Магалецька взяла участь у XII Міжнародному форумі «Польсько-українські дні бізнесу»

24 вересня 2020 року керівниця Офісу Національної інвестиційної Ради Ольга Магалецька взяла участь у XII Міжнародному форумі «Польсько-українські дні бізнесу», організованому Асоціацією українського бізнесу в Польщі.

Участь у заході взяли Ядвіга Емілевич - Міністр розвитку Республіки Польща; Андрій Дещиця - Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Польща; Піотр Вацховяк - Голова Ради підприємців при Президентові Польщі; Олександр Громико - Голова Правління Української Ради Бізнесу; Піотр Ціарковскі - Голова Правління Міжнародного товариства польських підприємців в Україні; Анджей Маліновські - Президент роботодавців Республіки Польща; Бартош Маєвскі - Директор Центру Підприємництва і Трансферу Технологій, SGH у Варшаві.

Ольга Магалецька подякувала організаторам Форуму за запрошення та наголосила, що Польща вже багато років є надійним економічним і політичним партнером України.

«Польща є нашим другим найбільшим торговельним партнером, а Україна займає чотирнадцяте місце серед торговельних партнерів Польщі. Потенціал для розвитку торгівлі є величезним, а Угода про асоціацію між Україною та ЄС надає цьому ще  додаткових імпульсів. За останні чотири роки товарообіг між нашими країнами збільшився на 50% і це - потужний сигнал для розвитку економічних відносин», - зазначила Ольга Магалецька.

Керівниця Офісу також проінформувала гостей форуму, що Україна робить все можливе аби покращити свій інвестиційний клімат та залучити нові інвестиції, зокрема, про прийняті закони про концесію, приватизацію, про захист прав власності, моніторинг фінансів, земельну реформу, закон про деривативи і фінансові ринки. 

Ольга Магалецька підкреслила, що завдяки даним ініціативами в Україні вже проведені перші успішні концесії в морських портах Ольвія та Херсон, розпочато процес приватизації, що є передумовою до залучення мільйонних інвестицій.

Керівниця Офісу також зазначила, що на разі для покращення інвестиційного і бізнес-клімату Офіс Національної інвестиційної Ради разом із народними депутатами України та Міністерством економіки працює над Президентським законопроєктом №3760 «Про державну підтримку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями». Ольга Магалецька проінформувала гостей форуму про переваги даного законопроєкту та основні стимулюючі інструменти, які будуть запропоновані майбутнім інвесторам. Вона запросила польський бізнес інвестувати в Україну та зазначила, що Офіс Національної інвестиційної Ради зі своєї сторони завжди готовий надати всебічну консультацію, підтримку та допомогу.

© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine