Ольга Магалецька взяла участь у обговоренні концепції реформування законодавства для IT-індустрії

28 вересня керівниця Офісу Національної інвестиційної Ради Ольга Магалецька взяла участь у відкритому експертному обговоренні щодо затвердження концепції реформування законодавства для IT-індустрії.

Участь у зустрічі взяли народні депутати України, представники Міністерства цифрової трансформації, бізнесу, експерти та інші.

Учасники зустрічі обговорили концепції майбутніх законопроєктів, які регулюватимуть ІТ-галузь, зокрема, режим оподаткування ІТ-спеціалістів, лібералізацію трудових відносин, регулювання правового режиму ІТ-сектору, а також концепцію цифрової бізнес-країни Дія Сіті.  

Ольга Магалецька зазначила, що розробка і прийняття законопроектів щодо регулювання ІТ-галузі сприятимуть розвитку ІТ-індустрії, перетворенню України на регіональний ІТ-хаб, а також дозволить залучити додаткові інвестиції у країну.

Вона підкреслила, що Офіс Національної інвестиційної Ради зі своєю сторони підтримує дану ініціативу і вже залучений до розробки відповідного законодавства: «Ми сподіваємось, що вже за декілька місяців Україна отримає сучасне, фахове ІТ-законодавство, яке врегулює відносини галузі, створить нові робочі місця та сприятиме притоку інвестицій », - зазначила Ольга Магалецька.

© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine