Ольга Магалецька взяла участь у круглому столі з питань стимулювання та розвитку інвестиційної діяльності в Україні

07 жовтня 2020 року, керівниця Офісу Національної інвестиційної Ради Ольга Магалецька взяла участь у круглому столі з питань стимулювання та розвитку інвестиційної діяльності в Україні, організованому міжфракційним депутатським об’єднанням «Invest in Ukraine».

Участь у заході взяли Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, народні депутати України, Надзвичайні і Повноважні Посли, а також представники більш ніж 10 іноземних посольств в Україні, представники Міністерства закордонних справ України, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Міністерства фінансів, ДФС, Торгово-Промислової Палати та інші.

Учасники зустрічі обговорили актуальні питання залучення інвестицій в Україну, перспективні напрямки і галузі для інвестування, а також першочергові кроки, які необхідні зробити для покращення інвестиційного клімату та іміджу України за кордоном.

Ольга Магалецька зазначила, що Україна має багато активів, які приваблюють інвесторів і ми маємо всі можливості щоб бути успішною процвітаючою країною - прекрасне географічне розташування, освічене населення, креативну молодь, природні і земельні ресурси.

«Ми в Офісі Національної інвестиційної Ради, зі своєї сторони, робимо все можливе для покращення інвестиційного та бізнес-клімату, зокрема, розроблюємо законодавчі ініціативи, які дають змогу залучати нові інвестиції та реалізовувати нові проекти. Я хочу наголосити, що тільки спільними зусиллями і співпрацею всіх гілок влади ми можемо досягти позитивного результату!», - зазначила Ольга Магалецька.

© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine