Офіс Національної інвестиційної Ради вітає компанію ArcelorMittal із стартом побудови нової фабрики огрудкування

Офіс Національної інвестиційної Ради вітає компанію ArcelorMittal із стартом побудови нової фабрики огрудкування у Кривому Розі.

Компанія ArcelorMittal є почесним членом Національної інвестиційної Ради.

Сьогодні, 8 жовтня відбулась урочиста церемонія закладки першого каменю нової фабрики огрудкування. Це один із ключових проектів підприємства з екологічною складовою, у який буде інвестовано близько 250 млн доларів.

Офіс Національної інвестиційної Ради вітає компанію ArcelorMittal із розширенням своїх потужностей та бажає компанії якнайшвидшої успішної реалізації проекту.

«Компанія ArcelorMittal є зразковим інвестором в Україну. За 15 років загальні інвестиції компанії в Україну склали близько 10 млрд доларів США. Побудова нової фабрики - це не тільки нові інвестиції, а і турбота про довкілля, адже спорудження нової фабрики дозволить вивести з експлуатації два діючих аглоцеха підприємства і знизити викиди СО2. Я маю надію, що наша двостороння співпраця буде тільки розвиватись та розширюватись. Офіс Національної інвестиційної Ради зі своєї сторони буде всілякому цьому сприяти, надаючи всебічну підтримку», - зазначила Ольга Магалецька.

© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine