Ольга Магалецька взяла участь у засіданні робочої групи з розроблення Національної економічної стратегії до 2030 року

9 жовтня керівниця Офісу Національної інвестиційної Ради Ольга Магалецька взяла участь у другому засіданні робочої групи з розроблення Національної економічної стратегії до 2030 року під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Участь у засіданні взяли заступниця Голови Офісу Президента Юлія Ковалів, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко, представники Уряду, директор Центру економічного відновлення Кирило Криволап, народні депутати України, а також найбільші бізнес-асоціації.  

Учасники наради обговорили напрацювання тематичних робочих груп за результатами попереднього засідання, зокрема, результати аналітичної роботи, пропозиції щодо візії та цілей економічного розвитку України до 2030 року та уточнили перелік і завдання для напрацювання тематичними робочими групами.

За результатами наради учасниками було домовлено доопрацювати візії і цілі з урахуванням результатів обговорення та представити проект Стратегії для розгляду на наступному засіданні робочої групи.

 

© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine