Ольга Магалецька взяла участь у нараді щодо розвитку підприємництва

13 жовтня 2020 року керівниця Офісу Національної інвестиційної Ради Ольга Магалецька взяла участь у нараді щодо розвитку підприємництва під головуванням Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка.
Участь у нараді також взяли заступниця Міністра Ірина Новікова, народні депутати України, представники профільних організацій та установ, діяльність яких пов’язана з підприємництвом.
 
Учасники зустрічі обговорили розвиток підприємництва, зокрема малого та середнього, створення сприятливих умов для відкриття, ведення і зростання малого і середнього бізнесу, а також вироблення узгоджених дій усіх заінтересованих сторін.
 
Ольга Магалецька розказала присутнім про діяльність Офісу Національної інвестиційної Ради, зокрема про законодавчі ініціативи до яких був залучений Офіс за 3,5 роки існування. Вона також запевнила учасників наради, що Офіс Національної інвестиційної Ради зі своєї сторони готовий всіляко сприяти та допомагати у розробці нових ініціатив, які стимулюватимуть розвиток підприємництва в Україні.
 
 
© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine