Тільки спільними зусиллями і відкритим діалогом між бізнесом, владою та експертами ми можемо досягти позитивних зрушень та результатів, - Ольга Магалецька

28 жовтня 2020 року керівниця Офісу Національної інвестиційної Ради Ольга Магалецька взяла участь у зустрічі CEO Club. Учасники зустрічі обговорили законопроєкт №3760 «Про державну підтримку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями», а також подальшу дорожню карту законодавчих ініціатив, які стимулюватимуть розвиток малого і середнього бізнесу в Україні.

Ольга Магалецька розповіла учасникам зустрічі про основні стимулюючі інструменти та пільги, які передбачає законопроєкт №3760, а також який вплив це буде мати на економіку та інвестиційний клімат України.

«Офіс Національної інвестиційної Ради разом із Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України був залучений до розробки даного законопроєкту. Наразі законопроект готується до другого читання у Верховній Раді. Ми дуже сподіваємось, що він буде прийнятий в листопаді. Проєкт закону передбачає заходи з державної підтримки великих інвестиційних проєктів як шляхом надання податкових пільг, так і шляхом впровадження певних організаційних заходів для спрощення ведення бізнесу», -  зазначила керівниця Офісу.

Ольга Магалецька також повідомила, що наразі для поліпшення ведення бізнесу та розвитку підприємництва, Офіс працює над такими законодавчими ініціативами як розробка Проєкту Закону «Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні», а також законопроєкти щодо стимулювання ринку капіталу та товарних бірж в Україні.

«Офіс Національної інвестиційної ради  бере активну участь у розробці та адвокації ряду законодавчих ініціатив, спрямованих на покращення інвестиційного клімату та стимулюванню розвитку підприємництва в Україні. За 3,5 роки функціонування ОНІР на його платформі вже реалізовано низку ініціатив завдяки яким в Україні вже проведені перші успішні концесії, розпочато процес приватизації, що в свою чергу дало можливість залучати нові інвестиції. Ми завжди відкриті до пропозицій та обговорень. Я хочу наголосити, що тільки спільними зусиллями і відкритим діалогом між бізнесом, владою та експертами ми можемо досягти позитивних зрушень та результатів. Це має бути рух у двосторонньому напрямку», - наголосила Ольга Магалецька.

 

© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine