Ольга Магалецька взяла участь у презентації Аудиту економіки та векторів Національної економічної стратегії України 2030

 

6 листопада 2020 року керівниця Офісу Національної інвестиційної Ради Ольга Магалецька взяла участь у презентації Аудиту економіки та векторів Національної економічної стратегії України 2030, який був здійснений за ініціативи Президента України.

Участь у презентації взяли Президент України Володимир Зеленський, Голова Верховної Ради Дмитро Разумков, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль,  Віце-спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук, представники Парламенту, Уряду, бізнес-асоціацій та експерти.

Проведення аудиту української економіки є відправною точкою для розробки Національної економічної стратегії України до 2030 року. На основі результатів аудиту буде створена Національна економічна стратегія до 2030 року, яка має стати головним планом та дорожньою картою для всіх гілок влади України.

До розробки Національної економічної стратегії 2030 залучені провідні експерти, представники влади, бізнесу, народні депутати, науковці, українські  та міжнародні аналітичні центри і аналітики, народні депутати та найбільші бізнес-асоціації.

Офіс Національної інвестиційної Ради також залучений до розробки Національної економічної стратегії 2030.

Так, за результатами попередніх засідань експертних груп вже визначено 30 пріоритетних векторів, які будуть основою Національної економічної стратегії до 2030 року. Одним із основних векторів є реалізація інвестиційного потенціалу України, який оцінюється в 63 млрд доларів США. Тому одним із основних завдань є створення сприятливого бізнес- та інвест- клімату.

фото - сайт Офісу Президента

фото - сайт Офісу Президента

© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine