Ольга Магалецька взяла участь у експертній дискусії «Інвестиційна привабливість. Як перезавантажити ринок капіталу в Україні?»

7 грудня 2020 року керівниця Офісу Національної інвестиційної Ради Ольга Магалецька взяла участь у експертній дискусії «Інвестиційна привабливість. Як перезавантажити ринок капіталу в Україні?», яку організував Центр Економічного Відновлення.

Участь в обговоренні взяли: співзасновник Українського інституту майбутнього та співзасновник Центру економічного відновлення Анатолій Амелін; керівник Центру економічного відновлення та радник Прем’єр-міністра України Кирило Криволап; голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Тимур Хромаєв; керівник аналітичного напрямку Центру економічного відновлення Дмитро Ливч; член Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Дмитро Тарабакін; керівник "Української біржі" Артемій Єршов; член ради Професійної асоціації учасників ринків капіталу і деривативів Олексій Петрашко, а також представники бізнес спільноти та провідні експерти.

Учасники дискусії обговорили кроки, які необхідно зробити для перезавантаження ринку капіталу в Україні, зокрема, структуру та поточний стан ринку капіталу в Україні, фондовий ринок, модель та можливості для України Міжнародного фінансового центру, пенсійну реформу, ринок страхування, ринок альтернативних інвестицій. Результати обговорення та напрацювання  будуть враховані у Національній Економічній Стратегії 2030 за напрямком «Інвестиційна привабливість».

Ольга Магалецька зазначила, що перезавантаження ринку капіталу сприятиме відновленню економіки України і її майбутньому зростанню. Український бізнес зможе залучити акціонерний капітал завдяки публічному розміщенню акцій, а громадяни шанс на достойну пенсію. Українські ж виробники зможуть хеджувати ризики та отримати справедливу ціну за свій товар.

© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine