Уряд затвердив Національну економічну стратегію до 2030 року

3 березня 2020 року Урядом було затверджено Національну економічну стратегію до 2030 року. 

Документ визначає стратегічні кроки для розвитку промисловості, агросектору, видобутку, інфраструктури, транспорту, енергетичного сектору, інформаційно-комунікаційних технологій, креативних індустрій та сфери послуг. Також Стратегія враховує важливі наскрізні напрямки — діджиталізацію, «зелений» курс, розвиток підприємництва та збалансований регіональний розвиток.

Серед принципів, на яких будується Національна економічна стратегія — європейська та євроатлантична інтеграція, недоторканість приватної власності, верховенство права, нетерпимість до корупції, вільна і чесна конкуренція, рівний доступ для бізнесу.

До розробки стратегії були залучені провідні експерти, науковці, представники більш як 20 аналітичних центрів, понад 30 бізнес-асоціацій, 40 органів виконавчої влади, експертного середовища, громадянського суспільства, а також народні депутати України.

Офіс Національної інвестиційної ради брав активну участь у розробці стратегії та обговореннях робочих груп: «Національна економічна стратегія України до 2030 року це дуже важливий документ, який має стати дорожньою картою для майбутнього сталого розвитку галузей і економіки в цілому. Я рада, що стратегія розроблювалась із залученням найкращих спеціалістів і фахівців у своїй галузі», - зазначила Ольга Магалецька.

© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine