Офіс Національної інвестиційної ради зустрівся із представниками компанії Louis Dreyfus Company Ukraine

18 березня 2021 року представники Офісу Національної інвестиційної ради зустрілись із представниками Louis Dreyfus Company Ukraine.

Сторони обговорили поточну ситуацію на ринку зернових в Україні, а також можливості для запровадження електронного функціонування ринку зерна для забезпечення швидкості, надійності і безпеки торгівлі.

Генеральний директор компанії Louis Dreyfus Ukraine Олександр Карпенко зазначив, що частка аграрної продукції у 2020 році зросла до 45% від загального обсягу українського експорту і даний сектор став одним із визначальних макроекономічних факторів: «Аграрний експорт забезпечує збалансованість бюджету та є основою для забезпечення стабільності національної валюти. Саме тому забезпечення прозорого ринку зерна є важливим фактором для розвитку даної галузі і компаній, які працюють у ній».

Ольга Магалецька у свою чергу підкреслила, що фокусування світового попиту на аграрну продукцію, в умовах пандемії, створило для України унікальні можливості: «Найбільші міжнародні трейдери, частина з яких представлена в складі Національної інвестиційної ради, забезпечують доступ продукції українських виробників до світових ринків, створюють конкурентне середовище та інвестують в інфраструктуру».

Компанія Louis Dreyfus є членом Національної інвестиційної ради та одним із провідних експортних компаній в Україні. Компанія є світовим закупником і переробником сільськогосподарської продукції. Діяльність компанії охоплює як експорт, так і імпорт зерна й олії, а також переробку насіння соняшника. Головні культури, якими торгує компанія - пшениця, ячмінь, кукурудза, насіння соняшника і соняшникова олія.

© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine