Ольга Магалецька зустрілась із Надзвичайним і Повноважним Послом Італійської Республіки в Україні паном П’єром Франческо Дзадзо

31 березня 2021 року керівниця Офісу Національної інвестиційної ради Ольга Магалецька зустрілась із Надзвичайним і Повноважним Послом Італійської Республіки в Україні паном П’єром Франческо Дзадзо.

Сторони обговорили питання двостороннього співробітництва між Україною та Італією, економічну ситуацію в обох країнах після пандемії COVID-19, а також потенційні інвестиційні проєкти в Україні.

Ольга Магалецька привітала пана Посла із призначенням та побажала йому успішної каденції у нашій державі.

Керівниця Офісу також проінформувала пана Посла про нещодавно прийняті законодавчі ініціативи, зокрема про закон №1116-ІХ та які державні стимули він пропонує майбутнім інвесторам.

Зі свого боку, пан П’єр Франческо Дзадзо подякував Ользі Магалецькій за вичерпну інформацію щодо нещодавно прийнятих законодавчих ініціатив, та наголосив на важливості розвитку економічного співробітництва між Італією та Україною.

Ольга Магалецька подякувала пану Послу за всеохоплюючу підтримку України, та зазначила, що Офіс Національної інвестиційної Ради зі своєї сторони готовий всіляко сприяти у залученні нових інвестицій в Україну і відкритті нових італійських бізнесів у нашій державі.

© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine