Екологічна модернізація промисловості - це сучасний економічний тренд у всіх провідних країнах світу, - Ольга Магалецька

20 квітня 2021 року керівниця Офісу Національної інвестиційної ради Ольга Магалецька взяла участь у засіданні робочої групи Комітету з питань енергетики Верховної Ради України, «Водневі технології та воднева інфраструктура як невід’ємна складова декарбонізованого економічного та енергетичного потенціалу України».

Учасники робочої групи обговорили державну енергетичну політику, напрацьовані законодавчі ініціативи, а також питання гармонізації українського законодавства із законодавством ЄС у сфері розвитку водневої енергетики та водневої інфраструктури України.

Під час виступу Ольга Магалецька зазначила, що за останні 10 років у світовій енергетиці намітилося кілька абсолютно нових тенденцій, які змушують країни істотно перебудовувати свої національні енергетичні системи, і від того, наскільки та чи інша держава готова враховувати ці світові тенденції, наскільки розумно і своєчасно країни готові перейти на якісно нову енергетику, безпосередньо залежать її економічні перспективи.

«Екологічна модернізація промисловості - це сучасний економічний тренд у всіх провідних країнах світу. В Україні ж шлях до екомодернізації лише починається і я сподіваюсь, що спільною працею ми досягнемо значних результатів. Реформи в енергетиці – це питання економічного добробуту та енергетичної незалежності України. І для того, щоб не опинитися на узбіччі світових процесів і реалізувати свій потенціал, Україні необхідно оновити законодавство, провести реформи в енергосфері і інтегрувати свою енергосистему в енергосистему ЄС. Тому нашу робочу групу вважаю дуже своєчасною та важливою, адже завдань більш ніж достатньо, а часу обмаль. Маю надію, що спільними зусиллями і наполегливою роботою ми досягнемо швидких якісних результатів», - наголосила Ольга Магалецька.

© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine