Я рада, що така всесвітньовідома компанія як «HEAD» обрала саме Україну для будівництва нового заводу, - Ольга Магалецька

12 травня 2021 року керівниця Офісу Національної інвестиційної ради Ольга Магалецька взяла участь в урочистій церемонії початку будівництва компанією «HEAD» заводу з виробництва спорядження для зимових видів спорту на території індустріального парку «Вінтер Спорт».

Ольга Магалецька привітала компанію із розширенням своїх потужностей та зазначила, що  це гарний сигнал для всіх міжнародних інвесторів.

«Я дуже рада, що така всесвітньовідома компанія обрала саме Україну для будівництва свого нового заводу, який стане одним з найбільших заводів у світі. Завдяки таким проектам покращується не тільки інвестиційний імідж України, а і економіка та рівень життя області, адже шляхом залучення інвестицій в регіони, ми підвищуємо рівень життя людей в областях, створюємо нові робочі місця. Міжнародні інвестиції – це світовий рівень умов роботи працівників, конкурентна заробітна платня, можливості кар’єрного росту та розвиток прилеглих територій. Я маю надію, що двостороння співпраця нашої держави із компанією HEAD тільки починається і попереду нас чекає ще більше нових проектів. Офіс Національної інвестиційної Ради зі своєї сторони буде всілякому цьому сприяти, створюючи привабливий інвестиційний та бізнес клімат», - зазначила керівниця Офісу.

Довідково:

Head Group – міжнародна компанія та світовий лідер на ринку спортивного обладнання для зимових видів спорту, тенісу і підводного плавання з аквалангом. Виробництво компанії розташоване в Австрії, Чехії, Болгарії, Китаї. Компанія присутня у 85 країнах світу.

Компанія «HEAD» має намір побудувати завод з виробництва спорядження для зимових видів спорту (лижі, лижні черевики та лижні кріплення) на території індустріального парку «Вінтер Спорт», який стане одним з найбільших заводів в світі. Площа виробничих об’єктів становитиме 43 тис.м2.  

Загальний обсяг інвестицій у проєкт становитиме близько 80 мільйонів євро за умови завершення всіх етапів проєкту, а саме 50 мільйонів євро для будівництва заводу та 20-30 мільйонів євро на виробниче обладнання. До 2023 року планується створити 1000 нових робочих місць, а загалом 1200.

© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine