Ольга Магалецька відвідала потужності виробництва компанії Кока-Кола

13 травня 2021 року керівниця Офісу Національної інвестиційної ради Ольга Магалецька відвідала потужності виробництва компанії Кока-Кола у Київській області.

В рамках візиту було презентовано Звіт зі сталого розвитку Системи Компаній Кока-Кола в Україні за 2020 рік.  У презентації взяли участь тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України - торговий представник України Тарас Качка, генеральний директор компанії "Кока-Кола Україна" Камран Іскандаров, а також директор із зв'язків з державними установами та комунікацій Coca-Cola HBC в Україні, Вірменії та Молдові Андрій Бублик.  

Для гостей заходу було проведено короткий огляд підприємства та представлено деталі проведеного дослідження щодо діяльності компанії в Україні.

Так, згідно із представленого звіту,  ефект від діяльності Системи Компаній Кока-Кола для економіки України у 2020 році склав 11,3 млрд гривень. Ця сума є внеском у показник номінального ВВП України і становить 0,27% ВВП.  У неї включається додана вартість, яка утворюється безпосередньо на Кока-Кола, так і додана вартість, що виникає внаслідок діяльності Кока-Кола на ринку України.  Кожна гривня доданої вартості, що утворилася у Системі Кока-Кола генерує  щонайменше 10 гривень у економіці загалом. Окрім того, Кока-Кола значно впливає на сферу зайнятості - кожне робоче місце у Системі Кока-Кола підтримує 18 робочих місць в економіці України, що загалом становить 25 468 постійних робочих місць.

Константінос Спанудіс,  генеральний директор Coca-Cola HBC в Україні, Вірменії та Молдові,  повідомив про напрямки та обсяги інвестицій, які здійснює Кока-Кола в Україні: «Ми продовжуємо послідовно інвестувати у розширення та модернізацію виробництва та зменшення впливу на довкілля. Обсяг інвестицій 2021-го року сягає 25 млн євро».

Окрім того, окрему увагу компанія приділяє збереженню довкілля. Так, компанія взяла на себе добровільні зобов’язання зі збору та переробки упаковки. За підсумками 2020 року, 43% випущеної на ринок Системою Кока-Кола упаковки, що становить 9297 тон, було зібрано та відправлено на переробку. Вся упаковка продукції Системи Компаній Кока-Кола підлягає переробці.

Ольга Магалецька подякувала представникам компанії за запрошення відвідати виробництво та за представлений звіт. Вона відзначила, що компанія Кола-Кола є взірцевим інвестором в Україну і дуже важливо, що компанія приділяє багато уваги екологічній складовій процесу виробництва.

«Офіс Національної інвестиційної ради готовий підтримувати ініціативи компанії у сфері поводження з відходами, і я дуже вдячна компанії Кока-Кола за таку добровільну свідому соціальну політику, яка зберігає наше довкілля. Наш Офіс завжди відкритий до співпраці та обговорення всіх запропонованих ініціатив», - зазначила Ольга Магалецька.

 

© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine