Для нас найголовніша цінність інвестицій не в їх сумах та кількості, а у створенні нових робочих місць, - Леван Варшаломідзе

28 квітня 2020 року Секретар Національної інвестиційної Ради Леван Варшаломідзе взяв участь в он-лайн форумі «TAVRIAN ONLINE HORIZONS», організованому Херсонською облдержадміністрацією та Херсонською обласною радою.


Участь у заході взяли: голова Херсонської ОДА Юрій Гусев, Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, в.о. Міністра культури та інформаційної політики України Світлана Фоменко, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Качка, народні депутати України Дмитро Наталуха та Микола Сольський, президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, голова Фонду державного майна України Дмитро Сенниченко, голова правління «Грузинської Індустріальної групи» (GIG) Давид Бежуашвілі та інші.

Учасники форуму обговорили поточну економічну ситуацію в Україні у зв’язку із пандемією, її наслідки на економіку та бізнес, а також ключові пропозиції і рішення задля поліпшення економіки України та залучення нових інвестицій.

Секретар Національної інвестиційної Ради Леван Варшаломідзе зазначив, що криза це шанс і можливість: «Україна має величезний інвестиційний потенціал і всі разом ми маємо використати цю кризу на нашу користь. Все у наших руках. У нас є підтримка Міжнародних фінансових організацій, ми у полі зору великих міжнародних корпорацій. Навіть протягом останніх трьох тижнів інтерес до України дуже великий. Національна інвестиційна рада буде робити все можливе, щоб не упустити даний шанс і що надважливо у нас є дуже багато єдинодумців. Я впевнений, що у нас все вийде».

Леван Варшаломідзе також підкреслив, що Національна інвестиційна рада зі своєї сторони буде підтримувати будь-які ідеї та проекти, направлені на залучення інвестицій в Україну: «Пропонуйте навіть самі божевільні ідеї! Те, що сьогодні може здаватись безумним, завтра може стати ключем успіху. Існує стереотип, що в Україні можна розвивати лише певні сектори економіки, але ми повинні дивитись ширше».

Секретар Національної інвестиційної Ради наголосив, що Україна повинна перетворитись з країни-експортера у країну-виробника і Національна інвестиційна Рада зацікавлена у розвитку та підтримці  різних галузей.

«Для нас найголовніша цінність інвестицій не в їх сумах та кількості, а у створенні нових робочих місць. І ми будемо сприяти та захищати кожний бізнес, який створює нові робочі місця в Україні», - підкреслив Леван Варшаломідзе.

© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine