Ольга Магалецька взяла участь у І Міжнародному інвестиційному форумі "Південна стратегія розвитку"

10 червня 2021 керівниця Офісу Національної інвестиційної ради Ольга Магалецька виступила на І Міжнародному інвестиційному форумі "Південна стратегія розвитку".

Участь у першому дні форуму взяли: Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко, Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, представники Херсонської, Одеської та Донецької ОДА,       генеральний директор ДК Укроборонпром Юрій Гусєв, керівник  UkraineInvest Сергій Цівкач, виконуюча обов’язки директора місії USAID в Україні Сьюзан Кутор, Постійна представниця ПРООН в Україні Дафіна Герчева, а також представники ФДМУ, Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України, Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів.

Учасники форуму обговорили актуальні питання економічного розвитку країни та регіону, можливості для залучення нових інвестицій, а також подальші плани.

Ольга Магалецька подякувала організаторам за запрошення взяти участь у події та наголосила, що проведення подібних міжнародних інвестиційних форумів дуже важливе, адже дає можливість показати та проінформувати наших міжнародних партнерів про потенціал регіону та залучити тим самим нові інвестиції. 

Керівниця Офісу проінформувала учасників про інвестиційний клімат України та розказала про нещодавно прийняті законодавчі ініціативи, зокрема, про закон №1116-ІХ "Про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями в Україні" та яка держпідтримка буде надаватись інвестиційним проектам, і вимоги до них.

Ольга Магалецька наголосила, що успіх інвестицій в регіони залежить не тільки від державної політики, а також і від роботи місцевої влади. «Південні регіони - це цінні перлини України, які мають шалений потенціал для залучення інвестицій в абсолютно різні сфери: туризм, аграрна сфера, відновлювальна енергетика, інфраструктура і багато іншого. З правильною державною політикою як з боку уряду, так і з боку регіональної влади ми можемо залучити мільярдні інвестиції. Україна багата на цікаві та перспективні активи, що безумовно приваблюють інвесторів і всі разом, спільними зусиллями, ми маємо створити конкурентні умови аби ці інвестори до нас прийшли», - підсумувала Ольга Магалецька.

© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine