Ольга Магалецька провела зустріч із представниками підприємств переробної промисловості

27 лютого 2020 року голова Національної інвестиційної ради Ольга Магалецька зустрілась із представниками підприємств переробної промисловості.

Участь у зустрічі взяли представники Міністерства фінансів України, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, а також представники компанії «Чумак», корпорації «Біосфера», ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів», кондитерської фабрики «Ярич», групи компаній "PRAVIO", АСТРА Косметик, UFuture, ТОВ «Соковий завод Кодимський» та Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП).

Учасники зустрічі обговорили перспективи розвитку галузі, актуальні проблеми та пропозиції щодо їх системного вирішення.

Ольга Магалецька поцікавилась у представників галузі щодо того, які  подальші заходи дерегуляції доцільно провести задля полегшення ведення бізнесу і залучення додаткових інвестицій, об’єми і терміни окупності вкладених інвестицій, а також питання експорту продукції та розширення ринків збуту.

Окрему увагу під час зустрічі було приділено питанням запуску подібних проєктів на території індустріальних парків.

Представники підприємств переробної промисловості озвучили голові офісу проблеми, які найбільш турбують галузь, а саме доступ українських інвесторів до кредитного ресурсу, логістика та стан транспортної інфраструктури, відсутність експортного кредитного агентства, а також питання підтримки державою українського бізнесу на великих світових виставках і можливість створення на них національних майданчиків, де будуть розміщуватись представники українського бізнесу.

Голова Офісу зазначила, що для Національної інвестиційної ради надважливо знати і чути думку бізнесу щодо інвестиційного та економічного клімату в країні:  «Тільки чесний постійний конструктивний діалог із бізнесом  може дати позитивний результат. Ми разом створюємо нові можливості та вирішуємо проблематичні питання. Зараз українська влада як ніколи зацікавлена у підтриманні бізнесу, створенню сприятливих умов та залученню нових інвестицій. Ми – Офіс Національної інвестиційної ради є вашим вірним партнером і майданчиком найвищого рівня для діалогу і комунікації з українськими органами влади», - зазначила голова офісу.

Сторони домовились про опрацювання озвучених проблемних питань та подальшої підтримки діалогу.

© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine