В Україні 30 червня 2022 року провели форум Економічного спротиву

В Україні 30 червня 2022 року провели форум Економічного спротиву, де обговорили питання відновлення України, розвитку бізнесу та відновлення економічних потужностей. 

Захід був організований Національною інвестиційною радою України і слугував підготовчим майданчиком перед презентацією концепції відновлення України на профільній міжнародній конференції в Лугано, Швейцарія.

На Форумі взяли участь провідні українські експерти у державному управлінні, економіці, власники бізнесу. 

Було запрошено і кількох іноземних спікерів: Романа Ващука (експосол Канади в Україні); доктора Норберта Нойхауса – заступника мера міста Трір, Німеччина; Сержіо Мацюру, президента Бразильско-української палати торгівлі, промисловості та інновацій; Джанкарло Рокко, доктора економічних наук з компанії Parana invest. 

На Форумі було п’ять тематичних панелей, присвячених бізнесу та волонтерству під час війни, проектам міжнародної допомоги, різносторонньому розвитку економіки, посиленню тиску на агрессора та перспективам відновлення після війни. 

Висловлені думки, ідеї та стратегії будуть покладені в основу подальших перемовин зі світовими інвесторами під час та після завершення бойових дій в Україні. Нагадаємо, що на повноціннне відновлення може знадобитися до $1 трлн. 

Частина може бути отримана завдяки конфіскації російських активів в Україні та за кордоном і допомозі від наших союзників та партнерів. Національна інвестиційна рада продовжує шукати шляхи для реалізації цього плану. © 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine