21-22 липня 2022 року у Стамбулі стартує міжнародний Global Economic Impact Forum, присвячений питанням розширення торгівлі та інвестиціям в Україну.

21-22 липня 2022 року у Стамбулі стартує міжнародний Global Economic Impact Forum, присвячений питанням розширення торгівлі та інвестиціям в Україну.  

Співорганізаторами заходу виступають Національна інвестиційна рада при Президенті України спільно з International Trade Council (Туреччина). Секретар Нацради, народна депутатка України Галина Янченко виступить з вітальним словом та модеруватиме круглий стіл з найбільшим українськими та турецькими бізнес-лідерами. 

Форум стане майданчиком для обговорення ключових викликів та можливостей для бізнесу в Україні. Зокрема будуть обговорені питання міжнародної логістики та торгівлі, переробка української аграрної продукції, стимулювання виробництва, посилення державно-приватного партнерства тощо.  

Global Economic Impact Forum збере для обговорення понад 600 учасників з різних країн, міністрів торгівлі та представників урядів з трьох континентів, парламентів з Туреччини, України, країн ЄС, Азії та Африки, керівників бізнесу та СЕО, міжнародних інвесторів. 

Під час форуму учасники обговорять: 

  • виклики для регіональної торгівлі, що виникли через російське вторгнення в Україну, 
  • ризики продовольчої та енергетичної безпеки, 
  • побудову нової системи логістики українських товарів, 
  • перспективи залучення іноземних інвестицій в Україну.

Партнерами заходу є найбільші міжнародні торгові палати України та Туреччини, серед яких Торгово-промислова палата України, International Turkish-Ukrainian Business Association, U.S.-Ukraine Business Council, Canada-Ukraine Chamber of Commerce, Ukrainian-Australian Association, European Business Association, Ukrainian Chamber of Commerce and Industry, Український логістичний альянс, Асоціація промислової автоматизації України, Український автомобільний кластер.

© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine