Багато компаній переймаються диверсифікацією ланцюгів поставок і потенційно розглядають Україну як один із варіантів, куди можливо перенести свої виробництва, - Ольга Магалецька

Багато компаній переймаються диверсифікацією ланцюгів поставок і потенційно розглядають Україну як один із варіантів, куди можливо перенести свої виробництва. Про це заявила керівник Офісу Національної інвестиційної Ради Ольга Магалецька під час участі в он-лайн конференції EBRD Investment Council Conference 2020, яка проходила 2-3 червня 2020 року.

Ольга Магалецька зазначила, що деякі інвестори розглядають можливість відкриття нового бізнесу в Україні з точки зору створення тут нового виробничого об'єкта, ближчого до Європи та інших ринків.

«На разі Офіс Національної інвестиційної Ради проводить аналіз потенційно цікавих секторів України для того щоб агентство із залучення інвестицій Ukraine Invest звернулось із пропозиціями до компаній конкретних галузей. Ми вже бачимо, що це може бути виробництво сировини (харчова переробка), або будь-який вид виробництва товарів з доданою вартістю для України. Я сподіваюсь, що найближчим часом ми побачимо в Україні нових іноземних інвесторів, які хочуть диверсифікувати ланцюжки своїх поставок. Україна має для цього всі можливості: вигідне географічне положення, сприятливий інвестиційний клімат та зону вільної торгівлі з ЄС», - зазначила керівник Офісу.

Ольга Магалецька також додала, що Офіс Національної інвестиційної Ради вже почав діалог у даному напрямку з ЄБРР, які допомагають залучати іноземні інвестиції в Україну.

© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine