Ольга Магалецька взяла участь у вебінарі «Моніторинг OECD Енергетичної стратегії України на період до 2035 року»

11 червня 2020 року, керівник Офісу Національної інвестиційної Ради Ольга Магалецька взяла участь у вебінарі «Моніторинг OECD Енергетичної стратегії України на період до 2035 року», організованому OECD та Посольством Королівства Норвегія в Україні.

Учасники вебінару обговорили результати аналізу Енергетичної стратегії України до 2035 р., сильні та слабкі сторони чинної дорожньої карти, та рекомендації для державних органів щодо перегляду Енергетичної стратегії 2035 та Плану дій 2020.

Участь в обговоренні взяли Заступник Міністра енергетики та захисту довкілля з питань європейської інтеграції Ярослав Демченков, Посол Норвегії в Україні пан Уле Тер'є Хорпестад, директор секретаріату глобальних відносин OECD Андреас Шааль, аналітик з питань політики, відповідальний за український напрямок Секретаріату з глобальних відносин OECD Джеф Аптон, директор з досліджень DiXi Group Роман Ніцович, представники Міністерства енергетики та охорони навколишнього середовища України, Секретаріату Кабінету Міністрів України та Групи підтримки Європейської комісії в України.

Ольга Магалецька подякувала OECD та Посольству Королівства Норвегія в Україні за всеохоплюючу підтримку України та розробку такого детального і якісного аналізу. Вона зазначила, що аби досягти дійсно якісного фінального документу, під час перегляду Енергетичної стратегії України до 2035 року необхідно дослухатись до рекомендацій, наданих OECD. За її словами, бажано щоб нова Енергетична стратегія та План дій до неї мали чіткі терміни виконання задач, структуру та дорожню карту. Керівник Офісу також запропонувала зафіксувати в майбутньому документі опцію щоквартального звіту про вже пророблену роботу, досягнуті цілі і терміни виконання майбутніх КРІ.

Ольга Магалецька також підкреслила, що для Офісу Національного інвестиційної Ради надважливо щоб в оновленій Енергетичній стратегії України було забезпечено сприятливі умови для залучення нових інвестицій в Україну,  покращення ділового клімату та відповідність міжнародним угодам.

Вона також зазначила, що Офіс Національної інвестиційної Ради зі своєї сторони готовий всіляко сприяти та допомагати з розробкою документів, щоб в підсумку мати дійсно корисний та дієвий документ для всіх зацікавлених сторін.

© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine