Ольга Магалецька зустрілась із Надзвичайним і Повноважним Послом Італійської Республіки в Україні паном Давіде Ла Чечіліа

12 червня 2020 року керівник Офісу Національної інвестиційної Ради Ольга Магалецька зустрілась із Надзвичайним і Повноважним Послом Італійської Республіки в Україні паном Давіде Ла Чечіліа та Головою економічного і комерційного департаменту Посольства пані Елеонорою Лопез.

Сторони обговорили питання двостороннього співробітництва між нашими державами, економічну ситуацію в обох країнах після пандемії COVID-19, а також потенційні інвестиційні проєкти в Україні.

Особливу увагу під час зустрічі було приділено питанню залучення нових італійських інвестицій до України.

Ольга Магалецька подякувала пану Послу за зустріч і всеохоплюючу підтримку України, та зазначила, що Офіс Національної інвестиційної Ради зі своєї сторони готовий всіляко сприяти у залученні нових інвестицій в Україну, відкритті нових італійських бізнесів та покращенню бізнес середовища.

Зі свого боку, Посол підкреслив важливість економічного співробітництва між Італією та Україною, приділяючи особливу увагу системі малих та середніх підприємств, що представляють в обох країнах значну частину виробництва. Він нагадав, що Італія є одним з перших комерційних партнерів України у всьому світі та в Європі. Посол представив важливість збільшення інвестицій та співпраці, зокрема, в галузях, що найбільше цікавлять, а саме в агробізнесі, інфраструктурі, енергетиці, цифровій галузі та космосі.

© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine