Офіс Національної Інвестиційної Ради вітає компанію KOSTAL із початком будівництва другого заводу в Україні

Керівник Офісу Національної Інвестиційної Ради Ольга Магалецька привітала компанію KOSTAL із закладенням капсули будівництва другого заводу KOSTAL в Україні.

ТОВ «Костал Україна» є частиною групи KOSTAL, сімейної компанії з 100-річною історією, яка має виробничі заводи у 21 країні світу. У 2006 році компанія відкрила свій перший завод з виробництва автомобільної електроніки у м. Переяслав. За 14 років існування підприємство створило штат з висококваліфікованих працівників та зарекомендувало себе у якості надійного постачальника для відомих автомобільних компаній таких як FORD, VW, Daimler, BMW, Renault, Skoda, Seat, Porsche, Audi, Lamborghini.

Сьогодні, 24 липня 2020 року проведено урочисту церемонію закладання капсули з нагоди початку будівництва нового заводу з виробництва мехатронічних виробів ТОВ «Костал Україна». Очікується, що новий завод розпочне свою роботу у квітні 2021 року. Для реалізації проекту буде залучено 13 мільйонів євро інвестицій для будівництва заводу і ще 26 мільйонів для його оснащення необхідною технікою. Новий завод дозволить створити 900 робочих місць в області.

Ольга Магалецька вітає компанію KOSTAL із розширенням своїх потужностей в Україні та бажає успішної якнайшвидшої реалізації проекту.

«Компанія KOSTAL є зразковим інвестором в Україну починаючи з 2006 року. Компанія вже створила робочі місця для майже як 1 000 громадян України, і створить ще майже стільки ж із запуском нового заводу. Я рада, що Україна є однією із 21 країн світу, де KOSTAL має свої виробничі потужності, і що саме в Україні компанія побудує свій черговий завод. Я маю надію, що наша двостороння співпраця буде тільки розвиватись та розширюватись. Офіс Національної інвестиційної Ради зі своєї сторони буде всілякому цьому сприяти, надаючи всебічну підтримку», - зазначила керівник офісу.

© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine