Ольга Магалецька взяла участь у Kyiv Post CEO Breakfast

4 серпня 2020 року керівниця Офісу Національної інвестиційної Ради Ольга Магалецька взяла участь у Kyiv Post CEO Breakfast.

Участь у заході взяли Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко, посол Канади в Україні Лариса Ґаладза, головний редактор Kyiv Post Браян Бонер, а також СЕО компаній DLA Piper, Shell, CITI, Johnson & Johnson Ukraine, Mars Ukraine, UMG Investments та інші.

Учасники зустрічі обговорили поточну економічну ситуацію в Україні, інвестиційний та бізнес клімат, а також першочергові кроки, які необхідні для їх покращення.

Ольга Магалецька зазначила, що на разі для покращення інвестиційного клімату в Україні, дуже важливо прийняття відповідного законодавства, а саме законопроекту "Про державну підтримку інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями", який надає низку державних стимулів аби заохотити інвесторів вкладати свої гроші саме в Україну.

«Даний законопроект вже проголосований Верховною Радою у першому читанні. Подібні інвестиційні стимули з боку держави вже діють у низці країн, у тому числі сусідніх. Законопроект №3760 є втіленням кращих практик інвестиційного законодавства європейських країн і його прийняття підвищить конкурентну спроможність нашої країни на глобальному ринку. Я дуже сподіваюсь, що до кінця цього року даний законопроект буде прийнято», - зазначила Ольга Магалецька.

© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine