Ольга Магалецька взяла участь у засіданні щодо розробки Національної економічної стратегії України до 2030 року

14 серпня 2020 року керівниця Офісу Національної інвестиційної Ради Ольга Магалецька взяла участь у засіданні під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо розробки Національної економічної стратегії до 2030 року.

Участь у засіданні взяли Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, заступниця Голови Офісу Президента Юлія Ковалів, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко, Голова Національного банку України Кирило Шевченко, Голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Роман Лещенко, директор Центру економічного відновлення Кирило Криволап, а також власники та топ-менеджери більш ніж 50 компаній.

На зустрічі було представлено та обговорено із представниками бізнесу підходи до розробки Національної економічної стратегії до 2030 року.  Прем’єр-міністр зауважив, що на основі ініціатив, закладених у документі, будуть розроблені державні цільові програми, що почнуть реалізовуватися вже з 2021 року. Зокрема, серед стратегічних цілей на найближчі десять років обов’язково має бути створення цивілізованого ринку цінних паперів, розвиток національного виробництва, створення додаткових стимулів для вітчизняних виробників та залучення інвестицій.

Прем’єр-міністр закликав підприємців долучатися до створення Національної економічної стратегії України до 2030 року та надавати свої пропозиції і бачення розвитку України на наступні 10 років.

© 2020 Office of the National Investment Council of Ukraine